TUMBINI SOKOLOVI ŽESTOKO OŠTEĆENI U SOFIJI: Pogledajte kakav su poklon penal dobili Bugari protiv Crne Gore za bod na startu kvalifikacija (VIDEO)

SRAMOTA

Reprezentacije Bugarske i Crne Gore igrale su u Sofiji nerešeno 1:1 (0:0) u prvom meču Grupe A kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020.

Gosti su poveli lepim golom Mugoše, koji se sjajno oslobodio dvojice domaćih defanzivaca i precizno šutirao u 50. minutu.

Izabranici selektora Ljubiše Tumbakovića su bili opasniji rival i zasluženo su stigli do prednosti.

Međutim, Bugari su se u finišu trgli i sve jače pritiskali Crnogorce, a onda su izjednačili posle velike nepravde.

Kostov je fauliran van kaznenog prostora, a francuski sudija Buke je pokazao na belu tačku!

Nedelev je bio precizan sa bele tačke za konačnih 1:1.

U nastavku su obe selekcije imale još po jednu šansu, ali golova više nije bilo.

U Grupi A večeras se sastaju i Engleska - Češka.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: printscreen)