SUDIJA SLAVIO GOL LIVERPULA: Redsi izvojevali trijumf nad Totenhemom u 90. minutu, ARBITAR NIJE KRIO RADOST (VIDEO)

SUDIJA U CENTRU PAŽNJE

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu Totenhem sa 2:1 i vratili se na prvo mesto na tabeli, a autogolu gostiju najviše se obradovao - sudija!

Liverpul je poveo u 16. minutu golom Roberta Firmina, a izjednačio je Lukas u 70. minutu. Pobedu Liverpulu doneo je Tobi Aldervejreld autogolom u 90. minutu.

Ali, ono što je svima zapalo za oko jeste potez sudije koji nije krio radost posle autogola gostiju. Naprotiv - radovao se kao malo dete!

U trenutku kada je pao gol igrači Liverpula, klupa, navijači, svi su euforično slavili, a pridružio im se i četvrti sudija.

Ekipa trenera Jirgena Klopa ostvarila je 24. pobedu u ligi i prva je na tabeli sa 79 bodova, dva više, ali i utakmicom više od drugoplasiranog Mančester sitija.