DA SU OVAKO IGRALI CELE SEZONE SADA BI SE BORILI ZA TITULU: Partizan pred praznom Humskom rutinski savladao Čukarički i otvorio vrata Evrope! (VIDEO)

superliga

Fudbaleri Partizana pobedili su danas Čukarički na svom terenu sa 3:0, u prvom kolu plej-ofa Super lige.

Strelci pred praznim tribinama stadiona u Humskoj bili su Rikardo Gomeš u 31, Goran Zakarić u 52. i Saša Zdjelar u 87. minutu.

Partizan je treći na tabeli sa 30 bodova, tri više od četvrtoplasiranog Čukaričkog.

Proleter je u gradskom derbiju Novog Sada pobedio domaću Vojvodinu sa 1:0, golom Nemanje Čovića u 70. minutu.

Vojvodina je osma sa 20 bodova i sada ima dva manje od šestoplasiranog Proletera.

Voždovac i Mačva su opravdali ulogu favorita u plej-autu.

Zemun je iznenadio Voždovac remijem 2:2.

Voždovac je imao dva gola prednosti, ali je Zemun uspeo da osvoji bod.

Mačva je opravdala ulogu favorita posle pretposlednjeg Dinamo Vranja, pobedom sa 2:0.

DRUGO POLUVREME:

90. minut - Sudija je produžio meč za tri minuta.

87. minut - GOOOOOL! Saša Zdjelar pogađa na asistenicju Saše Ilića.

84. minut - Smiljanić ulazi u igru umesto Šćekića.

73. minut - Saša Ilić ulazi u igru umesto Gorana Zakarića.

69. minut - Kajević ulazi u igru umesto Kovača, ovo je poslednja izmena za ekipu Čukaričkog.

63. minut - Zoran Tošić ulazi u igru umesto Ivanovića. Ovo je prva izmena u crno-belom taboru.

60. minut - Sjajne šanse na obe strane. Najpre je Čukarički imao šansu preko Mudrinskog koji je bio spor, pa je dodao loptu saigraču koji je šutnuo daleko preko prečke gola Stojkovića. Odmah zatim šansu je imao Partizan, Pavlović je ubacio loptu u šesnaest gde us bila čak trojica fudbalera domaćih, ali niko nije ispeo da dohvati tu loptu.

56. minut - Mudrinski ulazi umesto Dedića, Luković umseto Đorđevića. Čukarički želi gol.

52. minut - GOOOOOL! Goran Zakarić duplirao prednost Partizana.

46. minut - Počeo je drugi deo igre.

PRVO POLUVREMEN!

45. minut - Završen je prvi deo igre.

43. minut - Novi pokušaj Nemanje Miletića sa ivice šesnaest, ali je lopta prošla pored desne stative gostiju.

41. minut - Druga prilika za Čukarički na meču. Pokušao je Ovusu najpre čiji šut je bio izblokiran, lopta se odbila do Šabića koji je šutnuo daleko preko gola Stojkovića.

31. minut - GOOOOOL! Majstorija Gomeša za vođstvo Partizana.

24. minut - Ogromna šansa za Čukarički. Izbio je sam ispred gola Partizan napadač gostiju, pokušao da lobuje Stojkovića, ali je lopta prošla pored gola domaćina.

17 minut - Još jedan pokušaj nakon ubačene lopte iz slobodnog udarca Pantića. Sada se oprobao Zakarić, ali bez veće opasnosti.

13 minut - Solidan pokušaj Nemanje R. Miletića posle prodora po desnoj strani završio je na spoljnjem delu mreže.

10. minut - Oprezno se igra na obe strane, bez prave prilike.

1. minut - Utakmica je počela.

Sastavi:

Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Zakarić, Ivanović, Pantić - Gomeš

Čukarički: Belić - Stevanović, Šapić, Kopitović, Bogosavac - Docić, Đorđević - Ovusu, Stojanović, Kajević - Tedić

Pre tačno deset dana su dva tima odigrala meč na ovom stadionu, a pobedio je Partizan sa 3:2, uz dva preokreta. Strelci za crno-bele bili su Tošić dva puta i Rikardo Gomeš, dok su za Čukarički golove postigli Stojanović i Luković.

U isto vreme utakmicu igraju i ekipe Radničkog i Zvezde, samo nekoliko metara pored Humske, na Marakani.