AUGSBURG NE ZNA SA BAJEROM: Leverkuzen posle preokreta do pobede i nove nade u izlazak u Evropu

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su danas Augsburg u gostima sa 4:1, u 31. kolu Bundeslige.

Bajer je vezao tri pobede i ponovo je na šestom mestu, koje vodi u Ligu Evropa, sa 51 bodom, jednim više od Hofenhajma koji ima utakmicu manje.

Augsburg je uprkos porazu blizu toga da izbori opstanak. Ima 31 bod, 10 više uz utakmicu više od Štutgarta.

Augsburg nije uspeo da savlada Bajer ni u 16. uzastopnom duelu.

Domaćin je poveo preko Dansa već u 12. minutu, ali je usledio preokret, a kreirali su ga Foland (15. minut), Haverc (48. minut), Tah (60. minut) i Brant (88. minut).