NASTAVLJA SE AGONIJA MILANA: Torino pobedio Rosonere i stigao ih na tabeli! Gužva za mesto u Ligi šampiona

SERIJA A

Fudbaleri Torina kao domaćini su pobedili Milan 2:0 (0:0) u utakmici 34. kola Serije A.

Sve vredno pomena desilo se u drugom poluvremenu.

Beloti je u 58. minutu "bikove" doveo u vođstvo iz penala, koji je skrivio Kesi.

Imali su gosti priliku da izjednače, ali je Bakajoko pogodio stativu, a za taj promašaj su ubrzo kažnjeni. Berenger je u 69. minutu duplirao prednost Torina i postavio konačan rezultat - 2:0.

"Rosoneri" su u 83. minutu ostali bez isključenog Romanjolija.

Saša Lukić je odigrao ceo meč za Torino.

"Bikovi" su produbili agoniju "rosonera" i izjednačili se s njima po broju bodova - 56, koliko ima i Atalanta. Ta tri tima nalaze se na potezu od petog do sedmog mesta.

Četvrtoplasirana Roma ima samo dva boda više.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO)