TURSKA IMA NOVOG-STAROG ŠAMPIONA: Galatasaraj u direktnom duelu za titulu posle preokreta savladao Bašakšehir i kolo pre kraja odbranio tron! (VIDEO)

LUDNICA!

Fudbaleri Galatasaraja odbranili su večeras šampionsku titulu, pošto su na svom terenu pobedili direktnog konkurenta Bašakšehir sa 2:1.

Bašakšerhir je poveo u 17. minutu golom Riada Bajića, a domaći su izjednačili golom Sofijana Fegulija u 47. minutu. Pobedu Galatasaraju doneo je Henri Onjekuru u 64. minutu.

Kolo pre kraja Galatasaraj ima 69 bodova, tri više od Bašakšehira, ali i bolji medjusobni skor.

Galatasaraj je osvojio rekordnu 22. šampionsku titulu.