TROJKA BRĐANA: Čukarički razbio Jermene, dva gola Tedića (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE

Podmlađeni sastav Čukaričkog odigrao je fenomenalnu utakmicu i slavio na Banovom brdu protiv Jermenskog Banantsa 3:0 u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Čukarički je imao više od igre u prvom poluvremenu, ređali šanse kao na traci i prilično je čudno izgledalo što im je toliko dugo trebalo da dođu do vođstva.

Nakon nekoliko izvrsnih akcija u kojima su dominirali mladi Milutin Vidosavljević i Slobodan Tedić, ovaj potonji je na asistenciju Luke Stojanovića u 43. minutu doveo domaće u vođstvo.

I u nastavku meča viđena je slična slika. Čukarički je napadao i pretio sa sviih strana, ali su gosti nekako uspevali da se odbrane. Ipak, u poslednjih 10 minuta, domaći fudbaleri uspeli su da probiju bedem pred golom Banantca i postignu dva pogotka. Prvo je Kovač glavom duplirao vođstvo, da bi u sudijskoj nadoknadi, posle gužve u šesnaestercu Tedić postigao svoj drugi gol za konačnih 3:0.

Da podsetimo, revanšmeč igra se za 7 dana u Jermeniji.