ZVEZDO, ČUVAJ SE VINDA: Kopenhagen napravio lepu uvertiru pred revanš sa crveno-belima

MAKSIMALNI U DANSKOJ

Fudbaleri Kopenhagena pobedili su Lingbi kao domaćini u utakmici petog kola danskog prvenstva - 2:0 (0:0).

Na taj način danski šampion u dobrom raspoloženju očekuje revanš sa Crvenom zvezdom u utorak na svom stadionu.

Trener Kopenhagena Solbaken promešao je karte, pa u tim nije uvrstio N'Dojea, Zeku, Varelu... Njegov tim se mučio u prvom poluvremenu, ali je onda u drugom slomio otpor Lingbija.

Oba gola, u 46. i 60. minutu, postigao je Jonas Vind, koji je bio jedini strelac za Kopenhagen protiv Zvezde. Podsetimo, mladi fudbaler je "panenkom" savladao Borjana sa bele tačke.

Kopenhagen ima maksimalan učinak u pet mečeva danskog prvenstva.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Starsport)