MINIMALAC TOBDŽIJA NA STARTU PREMIJER LIGE: Arsenal pobedom otvorio novu sezonu! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala pobedom su počeli novu sezonu, pošto su danas u gostima sa 1:0 trijumfovali protiv Njukasla.

"Tobdžije" su na gostovanju protiv Njuakasla slavile golom Pjera-Emerika Obamejanga u 59. minutu.

Utakmica na Sent Džejms Parku bila je izjednačena, ekipe su periodično napadale, ali je samo Gabonac uspeo da zatrese mrežu.

U drugoj utakmici dana, Lester i Vulverhempton igrali su nerešeno bez golova na stadionu "King Pauer".

Gosti su čak preko Leandera Dendokera sredinom drugog poluvremena došle do vodjstva, ali je posle VAR provere on poništen zbog igranja rukom.

Derbi kola igra se od 17.30 kada se sastaju Mančester junajted i Čelsi.