VOŠA JE NEZAUSTAVLJIVA: Vojvodina pregazila Radnik u Surdulici! Minimalac Spartaka protiv Proletera

ling long SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras na gostujućem terenu Radnik sa 4:0, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije Vojvodina je povela u 17. minutu, a strelac je bio Eze Okeuhi, dok je dva minuta kasnije prednost udvostručio Miodrag Gemović. Bojan Matić postigao je treći gol u 26. minutu, a konačan rezultat postavio je Dejan Zukić u 83. minutu.

Novosadski klub ostvario je sve četiri pobede i prvi je na tabeli sa 12 bodova. Radnik ima tri boda i zauzima 11. mesto.

Fudbaleri Spartaka pobedili su kao gosti Proleter sa 1:0.

Jedini gol postigao je Stefan Denković u 45. minutu iz penala.

Spartak je ostvario drugu pobedu i sa šest bodova zauzima sedmo mesto na tabeli. Proleter je još bez pobede i sa dva boda zauzima 13. mesto.