STOJKOVIĆ OD TRAGIČARA DO HEROJA CRNO-BELIH: Golman Partizana kriv za gol Malatje, a onda čudesnom odbranom odveo svoj tim na korak od Lige Evrope (VIDEO)

SKINUO ZICER

Golman Partizana Vladimir Stojković prošao je put od tragičara do junaka crno-belih na meču sa Malatjom.

Tim Save Miloševića je poražen u Turskoj 0:1 u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, ali je prošao dalje zbog pobede u Beogradu od 3:1.

Stojković je bio krivac za pogodak domaćina, ali je u finišu skinuo zicer i svoj tim odveo na korak od grupne faze Lige Evrope.

U sedmom minutu je nepotrebno napustio kazneni prostor, pa ga je napadač Malatje Adis Jahović matirao udarcem glavom.

Međutim, u 77. minutu Mina je imao stoprocentnu šansu jer je bio sam pred Stojkovićem. Fudbaler Malatje je šutirao glavom, domaći navijači su loptu već videli u golu, ali je onda golman crno-belih fantastično intervenisao.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović)