JOVIĆ POGODIO PREČKU, REAL DOŽIVEO ŠOK: Valjadolid odneo bod iz Madrida golom u 88. minutu (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Real Madrida nisu uspeli da savladaju Valjadolid u meču drugog kola španske Primere - 1:1 (0:0).

Mučio se tim Zinedina Zidana tokom cele utakmice, nikako nije mogao da slomi otpot Valjadolida u premijeri nove sezone pred svojim navijačima.

Zidan je pojačao napad uvođenjem srpskog reprezentativca Luke Jovića u 68. minutu.

Samo što je ušao u igru Jović se našao u prilici, ali nije imao sreće. Posle njegovog udarca glavom, lopta je pogodila prečku.

Igra na sve ili ništa Realu se isplatila u 82. minutu kada je Benzema konačno zatresao mrežu i doneo radost navijačima na "Santjago Bernabeu".

Međutim, samo šest minuta kasnije usledio je šok!

Plano je proigrao Gvardiolu, koji je ostao sam pred Kurtoom i tu priliku nije propustio za konačnih 1:1.

I Real i Valjadolid sada imaju po četiri boda.

Real Madrid u narednom kolu gostuje Viljarealu, dok Valjadolid ide u goste Levanteu.

Fudbaleri Osasune i Eibara su ranije danas odigrali meč bez golova. Osasuna sada ima četiri boda, dok je Eibar ostao na jednom osvojenom bodu.