ZLATAN JE VLADAR LOS ANĐELESA: Ibrahimović terorisao odbranu gradskog rivala! Šveđanin driblao golmana i slao poljupce navijačima! VIDEO

Car

Zlatan Ibrahimović je priredio novi šou u MLS ligi.

U gradskom derbiju LA Galaksi je odoleo lideru Los Anđelesu i odneo bod - 3:3, posle lude utakmice.

Ibrahimović je postigao dva gola za svoj tim, a jedan je delo Pavona. Za lidera na tabeli strelci su bili Latif Blesing dva puta i Karlos Vela.

Ibrahimović je prvi pogodak postigao već u 2. minutu, pošto je prošao iza leđa odbrane rivala i iskoristio pas Pavona.

Do drugog gola švedski as je stigao u 15. minutu, kada je ponovo izbegao ofsajd zamku, predriblao golmana i ubacio loptu u praznu mrežu. Zlatan je gol slavio šaljući poljupce navijačima Galaksija.

Los Anđeles je ubedljivo prvi na tabeli sa 62 boda, 14 više u odnosu na Atlantu. Los Anđeles Galaksi je na sedmoj poziciji sa 42 boda.