CRNO-BELI, DA LI GLEDATE OVO? Mančester junajted opet kiksnuo! Crvenim đavolima nije pomogao ni igrač više u Sautemptonu (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Sautemptona i Mančester junajteda odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Danijel Džejms je u desetom minutu doveo Junajted u vođstvo, a izjednačenje i bod Sautemptonu doneo je Janik Vestergard u 58. minutu.

Nemanja Matić je igrao od 68. minuta, a od 73. domaćin je igrao bez isključenog Dansa.

Junajted nakon četiri odigrana kola ima pet bodova, a Sautempton bod manje.

Tim Ole Gunara Solskjera već tri utakmice zaredom ne zna za pobedu. U Partizanu, koji je za rivala u Ligi Evrope dobio upravo Mančester junajted, mogu da vide recept kako parirati velikom rivalu.

Fudbaleri Mančester junajteda u narednom kolu dočekuju Lester, dok Sautempton gostuje Šefildu.

(Beta, Foto: EPA/WILL OLIVER)