MESIJEVE ČAROLIJE: Magični Argentinac sa dva gola i dve asistencije vratio Barsu na vrh tabele! (VIDEO)

petarda

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu Valjadolid sa 5:1 u 11. kolu španske Primere.

Ekipa Ernestea Valverdea već od samog početka meča krenula je ofanzivno,

i povela golom Klemona Lenglea u drugom minutu posle prekida.

Valjadolid se nije predavao i izjednačio je preko Kika u 15. minutu, takođe nakon prekida.

Onda je na scenu stupio Leo Mesi.

Najpre je fantastično asistirao je Arturo Vidalu u 29. minutu za 2:1, a onda sjajnim golom iz slobodnjaka povisio na 3:1 .

Drugi deo meča bio je manje uzbudljiv, ali je Barselona došla do još dva pogotka.

Prvo je Mesi u 75. pogodio za 4:1, da bi konačan rezultat dva minuta kasnije postavio Luis Suares, opet na asistenciju magičnog Argentinca

Barselona iz 10 odigranih utakmica zauzima prvo mesto na tabeli Primere sa 22 boda, dok je Valjadolid deveti sa 14 bodova.