SPEKTAKL U DORTMUNDU: Borusija stigla od 0:3 do 3:3 protiv Paderborna! Milioneri se spasli u poslednjim trenucima

BUNDESLIGA

Fudbaleri Borusije Dortmund i Paderborna igrali su večeras nerešeno 3:3 u prvoj utakmici 12. kola nemačke Bundeslige.

Paderborn je bio na pragu trijumfa, s obzirom na to da je posle prvog poluvremena imao prednost od tri gola, a i u sudijskoj nadoknadi vremena ispustio je trijumf.

Gosti su poveli golovima Sterlija Mambe u petom i 37. minutu, kao i Gerita Holtmana u 43.

Borusija Dortmund u drugom delu bila je znatno bolji rival, a do izjednačenja su došli u sudijskoj nadoknadi vremena.

Prvo je zaostatak smanjio Džejdon Sančo u 47. minutu, da bi Aksel Vitsel u 84. doveo Borusiju do 2:3, a konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena postavio je Marko Rojs.

Borusija posle večerašnjeg remija zauzima peta sa 20 bodova, dok je Paderborn 18. sa pet.