PREOKRET JUVENTUSA U BERGAMU: Atalanta promašila penal, pa povela, a onda je Iguain doneo pobedu šampionu

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas u gostima ekipu Atalante sa 3:1, u utakmici 13. kola italijanske Serije A.

Juventus je upisao 11. pobedu od početka šampionata i prvi je na tabeli Serije A sa 35 bodova, dok je Atalanta sada šesta sa 22 osvojena boda.

Atalanta je u 18. minutu imala veliku šansu da povede, ali je Musa Barou iz penala pogodio prečku. Domaći tim je u 56. minutu ipak stigao do prednosti, a strelac pogotka bio je Robin Gosens.

Juventus je, međutim, do kraja meča preokrenuo rezultat i odneo sva tri boda zahvaljujuči Gonsalu Iguainu koji je mrežu domaćeg tima pogodio u 74. i 82. minutu.

Pobedu Juventusa potvrdio je Paulo Dibala pogotkom u 92. minutu.

Fudbaleri Juventusa u narednom kolu Serije A dočekuju Sasuolo, dok Atalanta gostuje Breši.