RADONJA HEROJ MARSEJA: Nemanja Radonjić doneo pobedu Olimpiku golom u poslednjem minutu utakmice! (VIDEO)

liga 1

Reprezentativac Srbije i fudbaler Marseja Nemanja Radonjić ponovo je bio strelac u šampionatu Francuske.

Radnjić je svojim golom doneo pobedu Marseja nad ekipom Bresta u okviru 15. kola Lige 1.

Radnjić je mrežu gostiju pogodio u 89. minutu meča za konačnih 2:1. To je bivšem igraču Zvezde i Partizana drugi pogodak za redom, pošto je u prošlom kolu pogodio protiv Tuluza.

Sar je doneo prednost Marseju u 56. minutu meča, dok je izjednačnje doneo Kordona u 88. minutu. Samo minut kasnije Radonjić je pogodio i postavio konačan rezultat!

Posle pobede u ovom kolu Marsej je izbio na drugo mesto francuske lige sa 28 bodova, odmah iza PSŽ-a.