SINIŠA SLAVIO PROTIV NAJBOLJEG TRENERA ITALIJE: Mihajlovićeva Bolonja savladala Atalantu

Slavlje na Dalari

Fudbaleri Bolonje pobedili su danas favorita Atalantu sa 2:1 u 16. kolu Serije A.

Siniša Mihajlović je na stadionu "Renato Dalara" nadmudrio zvanično najboljeg trenera Italije Đan Pjera Gasperinija.

Golove za domaći tim postigli su Rodrigo Palasio u 12. minutu i Andrea Poli u 53. minutu. Gol za goste postigao je Ruslan Malinovskij u 60. minutu.

Atalanta je šesta u prvenstvu sa 28 bodova, devet više od Bolonje koja je na 11. mestu.

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas Udineze sa 3:1, u 16. kolu Serije A.

Dva gola u Torinu je dao Kristijano Ronaldo, a jedan Leonardo Bonuči.

Juventus je prekinuo niz od dve utakmice bez pobede i vratio se na prvo mesto na tabeli italijanskog prvenstva.

Sada ima bod više, ali i utakmicu manje od Intera.

Milan i Sasuolo igrali su nerešeno bez golova.