AJNTRAHT IZGUBIO DOBIJENO: Dve asistencije Kostića  nedovoljne ni za bod, Bajern do pobede u nadoknadi! (VIDEO)

BUNDES LIGA

AJNTRAHT IZGUBIO DOBIJENO: Dve asistencije Kostića nedovoljne ni za bod, Bajern do pobede u nadoknadi! (VIDEO)

U terminu od 20.30 odigrane su četiri utakmice 16. kola nemačke Bundeslige.

Frajburg je umalo napravio iznenađenje protiv Bajerna, ali je gost iz Minhena na kraju ipak slavio sa 3:1.

Poveli su Bavarci golom Roberta Levandovskog u 16. minutu, ali je Vinćenco Grifo izjednačio u 59. minutu igre.

Kada se činilo da će Bajern doživeti još jedan kiks, na scenu je stupio 18-godišnji Džošua Zirkze koji je u 92. minutu, samo dva po minuta po ulasku u igru, savladao Flekena.

Svaku dilemu otklonio je Gnabri u petom minutu nadoknade vremena. Borusija iz Menhengladbaha savladala je Paderborn rezultatom 2:0.

. Borusija iz Menhengladbaha savladala je Paderborn rezultatom 2:0.

Odluka je pala u drugom poluvremenu, odmah na početku mrežu rivala zatresao je Alasan Plea, da bi Lars Štindl pogodio sa penala u 67. minutu meča.

Tako su se "koltovi" izjednačili sa Lajpcigom na prvom mestu Bundeslige.

Ajntraht je u Frankfurtu uspeo da prospe dva gola prednosti protiv Kelna koji je slavio sa 4:2.

Odlično je domaćin otvorio meč sa dva gola koja je namestio Filip Kostić prvi u šestom minutu Hinteregeru, a drugi Pasijensi u 30. minutu.

Nadu gostima davao je gol Ektora u poslednjim trenucima prvog poluvremena, da bi u drugom delu videli kompletan preokret.

"Ovnovi" su za samo devet minuta postigli dva gola, Bornau u 72. i Dreksler u 81. minutu, da bi Jakobs pogodio u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Volfsburg je remizirao sa Šalkeom, gost je poveo u 51. minutu preko Kabaka, ali je Mbabu poravnao i postavio konačnih 1:1.