JUVENTUS JAK I BEZ RONALDA: Stara dama dobila dva penala, pa deklasirala Udineze

KUP ITALIJE

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu Udineze sa 4:0 u osmini finala Kupa Italije.

Strelci za Juventus bili su Gonzalo Iguain u 16. minutu, Paolo Dibala u 26. i 57. minutu i Daglas Kosta u 61. minutu.

"Stara dama" je ovaj meč igrala bez Kristijana Ronalda, koji je odsustvovao zbog bolesti.

Juventus je do prednosti stigao preko Iguaiana, koji je u šesnaestercu primio pas od Dibale i šutirao u levu stranu.

Samo deset minuta kasnije stralac je bio i sam Dibala, koji je precizno izveo jedanaesterac i duplirao prednost svog tima.

Drugi deo igre otvoren je novim golom Iguaina, ali je on poništen nakon koriščenja VAR tehnologije.

Ipak, minut kasnije ponovo je strelac bio Dibala, a ovog puta je Iguain njemu asistirao.

U istom ritmu nastavili su fudbaleri Juventusa i u nastavku utakmice, a konačan rezultat postavio je Kosta, koji je izveo novi jedanaesterac.

Još nekoliko prilika imali su igrači Juventusa do samog kraja, ali se rezultat nije menjao.

Nešto ranije Fiorentina je pobedila Atalantu sa 2:1, dok je Milan bio bolji od ekipe SPAL sa 3:0.