REMI U BILBAU: Selta povela, Atletik do boda došao iz penala

PRIMERA

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Selte Vigo odigrali su večeras nerešeno 1:1 u 20. kolu španske Primere.

Gol za Seltu postigao je Rafinja u 56. minutu, dok je izjednačenje iz jedanaesterca doneo Raul Garsija u 76. minutu utakmice.

U prvom poluvremenu Bilbao je stvorio nekoliko dobrih šansi, ali nije uspeo da ih realizuje, te se rezultat nije menjao.

Posle samo deset minuta igre u nastavku, Rafinja je s ivice šesnaestrca šutirao i pogodio u donji desni ugao za vođstvo Selte.

Posle igranja rukom Franciska Beltrana sudija je dosudio jedanesterac, a siguran izvođač bio je Garsija, koji je tako poravnao rezultat.

Do kraja utakmice ni jedna ni druga ekipa nisu imale nove prilike za pogodak.

Bilbao se sada nalazi na osmoj poziciji sa 30 bodova, dok je Selta na 18. mestu sa 16 bodova.

U sledećem kolu Selta će dočekati Eibar, dok će Aletletik Bilbao igrati protiv Espanjola na gostujućem terenu.