PEVCI U KANALU, ĐAVOLIMA BOD NA GUDISONU! Vulverhempton pobedio Totenhem, remi Evertona i Junajteda! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su danas u Londonu domaći Totenhem sa 3:2, u utakmici 28. kola Premijer lige.

Totenhem je poveo u 13. minutu golom Stivena Bergvejna, a izjednačio je Met Doerti u 27. minutu.

Novo vodjstvo domaćima doneo je Serž Orije u 45, a Vulverhempton je izjednačio golom Dioga Žote u 57. minutu i to je bio njegov šesti gol u poslednje tri utakmice u svim takmičenjima.

Pobedu Vulverhemptonu doneo je Raul Himenes golom u 73. minutu.

Vulverhempton je ostvario 12. pobedu i šesti je na tabeli sa 42 boda, koliko ima i petoplasirani Mančester junajted.

Totenhem je posle 10. poraza sedmi na tabeli sa dva boda manje.

Fudbaleri Evertona odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Mančester junajteda.

Domaći su poveli već u trećem minutu golom Dominika Kalverta-Luina, posle velike greške golmana Junajteda Davida De Hee, a izjednačio je Bruno Fernandeš u 31. minutu.

Kalvert-Luin je u drugom minutu nadoknade vremena postigao gol za Everton, ali je posle upotrebe VAR tehnologije taj pogodak poništen zbog ofsajda, pošto je Gilfi Sigurdson bio ispred De Hee i ometao ga.

Po završetku utakmice zbog te odluke protestovao je trener Evertona Karlo Ančeloti, pa je dobio crveni karton.