ZIDANE, DA LI JE VREME DA VRATIŠ JOVIĆA!? Real izgubio od Betisa i vrh tabele prepustio Barseloni! VIDEO

primera

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras u Sevilji Real Madrid sa 2:1, u utakmici 27. kola španskog prvenstva.

Betis je poveo u 40. minutu golom Sidneja, a izjednačio je Karim Benzema iz penala u trećem minutu nadoknade vremena prvog poluvremena. Pobedu Betisu doneo je Kristijan Teljo pogotkom u 82. minutu.

Real je propustio priliku da pobedom preuzme prvo mesto na tabeli od Barselone. Ekipa Zinedina Zidana pretrpela je drugi poraz u poslednje tri utakmice, ukupno treći u Primeri i ima 56 bodova, dva manje od Barselone.

1 / 5 Foto: EPA

Betis je prekinuo niz loših rezultata, pa posle osme pobede u ligi zauzima 12. mesto na tabeli sa 33 bodova.

Ranije danas Osasuna je pobedila Espanjol sa 1:0, Atletik Bilbao je bio bolji od Valjadolida sa 4:1, Leganes je pobedio Viljareal sa 2:1, dok je nerešeno 1:1 završena utakmica Levantea i Granade.