PARTIZAN TEŠKOM MUKOM SLAVIO NA PRAZNOM KROVU: Crno-beli BLICKRIGOM slomili Zmajeve i nastavili poteru za Zvezdom!

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Partizana pobedili su danas Voždovac sa 2:1, u 26. kolu Super lige Srbije.

Strelci za Partizan pred praznim tribinama stadiona Voždovca bili su Aleksandar Šćekić u 62. i Bojan Matić u 65. minutu.

Gol za domaći tim u 69. minutu dao je Miloš Stojčev.

Partizan je drugi sa 58 bodova, osam manje uz utakmicu više od vodeće Crvene zvezde.

Voždovac je vezao šest poraza i sa 35 bodova zauzima osmu poziciju na prvenstvenoj tabeli.

1 / 6 Foto: Starsport

KRAJ MEČA

DRUGO POLUVREME:

87. minut - Dobar pokušaj Strahinja Pavlovića, za malo preko gola

80. minut - Sjajna šansa za Voždovac, Laciskas topovski šutira zanmalo preko prečke.

74. minut - Odličan šut Pavlovića, ali sjajni Ilić uhvatio je živu loptu!

68. minut - GOOL 1:2 Stojčev, sjajan šut iskusnog igrača Voždovca levom nogom, Stojković nemoćan.

65. minut . GOOL 0:2, Matić, na asistenciju Stevanovića, Matić udarcem sa ivice šesnaesterca u donji desni ugao golmana Ilića.

64. minut - Velika šansa za Voždovac centrirao je Laciskas a Stoisavljević je promašio

63. minut - GOOL 0:1, Šćekić, Lazar Markovic centrirao na drugu stativu, Matić vratio loptu, a Šćekić glavom ubacio loptu u mrežu

56. minut - Velika šansa za Partizan, Pavlović nakon kornera sam u petercu šutira glavom pored gola.

55. minut - Prva izmena u Partizanu, umesto nezapaženog Asana u igrao je ušao Stevanović

51. minut - Laciskas oštro startovao na Ostojića "nagrađen" žutim kartonom.

49. minut - Lazar Marković dobio žuti karton nakon pokušaja da iscenira jedanaesterac.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

40. minut - Crno-beli stežu obruč oko gola Voždovca u finišu prvog poluvremena!

35. minut - Opao tempo meča

29. minut - Georgijevski je jako loše reagovao, mogao je 1 na 1 situaciju sa Stojkovićem da ima, ali se spetljao i Pavlović ga je sustigao i oduzeo mu loptu.

24. minut - Velika šansa za Voždovac, ali udarac Stuparevića brani Stojković

18. minut - Velika šansa za Partizan nakon kornera, ali Pavlović promašuje ceo gol.

11. minut - Šanse na obe starne najpre Laciskas nije uspeo da zahvati loptu u petercu Partizana,a potom je Asano traljavo šutirao u kontranapadu

7. minut - Pokušaj Šćekića, ali je golman Ilić lako odbranio

5. minut- Inicijativa crno-belih od starta meča, bez pravih prilika za sada.

1. minut - Utakmica je počela

SASTAVI

VOŽDOVAC: Ilić, Lasikas, Mikić, Cvetković, Hajdin, Zličić, Stojčev, Živković, Georgijevski, Janković, Stuparević.

Klupa: Trkulja, Jakovljević, Milosavljević, Cvetićanin. Stoisavljević, Živojinović, Bakić.

PARTIZAN: Stojković, Urošević, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić, Šćekić, Zdjelar, Marković, L. Pavlović, Asano, Matić.

Klupa: N. Steanović, Vujačić, Vitas, Smiljanić, Lakčević, F. Stevanović, Ivanović

Tokom prethodnih sezona dueli ovih rivala uvek su bili zanimljivi, od poslednjih šest "zmajevi" su čak četiri rešili u svoju korist, pa i sada treba očekivati dobru utakmicu.

Voždovac, koji će sa klupe predvoditi Jovan Damjanović, osmi je na tabeli sa 35 bodova, dok je Partizan drugi sa 55 bodova.