SKANDAL UOČI MEČA U MANČESTERU: Siti ubedljiv pobedio Barnli, čelnici gostiju se izvinjavali zbog poteza navijača VIDEO

Premijer liga

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu Barnli sa 5:0, u utakmici 30. kola Premijer lige.

Dvostruki strelci bili su Fil Foden, koji je postigao golove u 22. i 63. minutu i Rijad Mahrez u 43. minutu i trećem minutu nadoknade prvog poluvremena iz penala. Strelac je bio i David Silva u 51. minutu.

Barnli nije imao nijedan šut u okvir gola.

Siti je ostvario 34. pobedu u poslednjih 35 utakmica u Premijer ligi na Etihadu.

To je bila treća uzastopna pobeda Sitija od 5:0 nad Barnlijem na svom terenu.

Siti ima 20 pobeda i drugi je na tabeli sa 63 boda, 20 manje od Liverpula.

Barnli je pretrpeo 13. poraz i zauzima 11. mesto na tabeli sa 39 bodova.

Pre utakmice iznad stadiona Etihad proleteo je avion koji je nosio natpis "Životi belaca su važni - Barnli". Uprava Barnlija oštro je osudila taj potez i izvinila se.