STARA DAMA GRABI KA TITULI: Juventus ubedljivo pobedio Leče

Serija A

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu u Torinu Leče sa 4:0, u utakmici 28. kola Serije A i stekli sedam bodova prednosti na prvom mestu na tabeli.

Crno-beli su poveli u 53. minutu golom Paula Dibale na asistenciju Kristijana Ronalda, a upravo je Portugalac udvostručio prednost pogotkom iz penala u 62. minutu.

Treći gol postigao je Gonzalo Iguain u 83. minutu, a dva minuta kasnije konačan rezultat postavio je Matejs de Ligt.

Juventus sada ima 22 pobede i prvi je na tabeli sa 69 bodova, sedam više ali i utakmicom više od drugoplasiranog Lacija.

Leče ima 15 poraza i nalazi se u zoni ispadanja na 18. mestu na tabeli sa 25 bodova.

Još se nada Mančester junajted Ligi šampiona, ali ako ne uspe moraće da proba spase sezonu FA kupom. Norič je poslednji na tabeli Premijer lige, a dvojka je – 1,45. Pogledajte i ostale MOZZART kvote za meč Norič – Mančester junajted