CRVENI ĐAVOLI U FORMI: Mančester junajted ubedljivo slavio u Brajtonu! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na gostujućem terenu Brajton sa 3:0, u utakmici 32. kola Premijer lige.

Junajted je poveo u 16. minutu golom Mejsona Grinvuda, a zatim je dvostruki strelac bio Bruno Fernandes, golovima u 29. i 50. minutu.

Mančester junajted je nastavio niz od 15 utakmica bez poraza u svim takmičenjima (11 pobeda i četiri remija) i preskočio je Vulverhempton na petom mestu na tabeli. Obe ekipe imaju po 52 boda, ali ekipa Solšerova ekipa ima bolju gol razliku.

Junajted je na poziciji koja vodi u Ligu Evropa, a za Čelsijem koji je na četvrtom mestu koje vodi u Ligu šampiona, zaostaje dva boda. Čelsi ima i meč manje, koji će u sredu odigrati protiv Vest Hema.

Brajton je pretrpeo 13. poraz i 15. je na tabeli sa 33 boda, šest više od Bornmuta koji je prvi u zoni ispadanja.