VUČICI BAŠ NE IDE OVE SEZONE! Drugi uzastopni poraz Rome, ovog puta bolji je bio Udineze! VIDEO

serija a

Fudbaleri Udinezea pobedili su večeras na gostujućem terenu Romu sa 2:0, u utakmici 29. kola Serije A i osvojili važne bodove u borbi za opstanak.

Udineze je poveo u 12. minutu golom Kevina Lazanje, a pobedu je osigurao Ilija Nestorovski pogotkom u 78. minutu.

Fudbaleri Udinezea prekinuli su niz loših rezultata, a posle osme pobede zauzimaju 14. mesto na tabeli sa 31 bodom i imaju šest više od Lečea koji je prvi u zoni ispadanja.

Roma je pretrpela drugi uzastopni poraz i peta je na tabeli sa 48 bodova, tri više od šestoplasiranog Napolija, koji je ranije danas izgubio od Atalante sa 0:2.