CRVENI ĐAVOLI U FORMI: Sedam golova na Old Trafordu i pobeda Junajteda!

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu Bornmut sa 5:2, u utakmici 33. kola Premijer lige.

Bornmut je poveo u 15. minutu pogotkom Džuniora Stanislasa, ali je Junajted do kraja prvog poluvremena preokrenuo rezultat golovima Mejsona Grinvuda u 29. minutu, Markusa Rašforda u 35. sa penala i Entonija Marsijala u sudijskoj nadoknadi.

Džošua King je u 50. minutu sa bele tačke smanjio na 3:2, a domaći tim je potvrdio pobedu golovima Grinvuda u 54. i Dernandesa u 59. minutu.

Junajted je četvrti na tabeli sa 55 bodova, dok je Bornmut pretposlednji sa 27.

Fudbaleri Lestera pobedili su danas na svom terenu Kristal Palas sa 3:0, golovima Kelečija Ihenača u 49. i Džejmija Vardija u ; 77. i 94. minutu.

Lester je treći na tabeli sa 58 bodova, dok je Kristal Palas na 13. poziciji sa 42 osvojena boda.