BAVARCIMA DUPLA KRUNA: Moćni Bajern nakon prvenstva osvojio i Kup Nemačke! VIDEO

KUP NEMAČKE

Bajern Minhen je u finalu Kupa Nemačke savladao Bajer iz Leverkuzena sa 4:2 na Olimpijskom stadionu u Berlinu.

Tako je još jedna sezona u Nemačkoj završena apsolutnom dominacijom Bajerna, iako nije izgledalo tako na početku ove sezone.

Sve je bilo jasno već posle pola sata Počelo je fantastičnim golom Davida Alabe u 16. minutu utakmice iz slobodnog udarca, a osam minuta kasnije fantastična akcija koja je išla preko Kimiha, dodao je do Gnabrija koji rutinski pogađa za 2:0.

Igrao se 59. minut kada je Bajern stigao i do 3:0 na neverovatan način. Manuel Nojer je ispucao loptu daleko od svog gola, pronašao je Levandovskog koji odmah šutira, golman Leverkuzena se obrukao, 3:0.

Do kraja utakmice utešne pogotke za goste postigli su Bender i Haverc sa penala a četvrti gol za Bajern postigao je Levandovski