KADA JE TEŠKO - IBRA! Milan posle VELIKOG preokreta savladao Juventus i vratio DRAMU u trci za SKUDETO! VIDEO

serija a

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu posle velikog preokreta Juventus sa 4:2, u utakmici 31. kola Serije A.

Juventus je poveo u 47. minutu golom Adrijena Rabioa, a prednost je udvostručio Kristijano Ronaldo u 53. minutu.

Posle toga Milan je za pet minuta postigao tri gola i preokrenuo. Prvo je strelac bio Zlatan Ibrahimović iz penala u 62. minutu, Frank Kesi je bio strelac u 66. minutu, a minut kasnije vodjstvo "roso-nerima" doneo je Rafael Leao.

Konačan rezultat postavio je Ante Rebić golom u 80. minutu.

Milan je ostvario 14. pobedu i popeo se na peto mesto na tabeli sa 49 boda. Milan ima bod više, ali i utakmicu više od Rome i Napolija, koji zauzimaju šesto i sedmo mesto.

Juventus je pretrpeo četvrti poraz i prvi je na tabeli sa 75 bodova, sedam više od drugoplasiranog Lacija.