LOŠE VESTI ZA ZVEZDU: SULEJMANI dvostruki strelac u pobedi Jang Bojsa! VIDEO

ZABLISTAO

Miralem Sulejmani Povremeni srpski reprezentativac najzaslužniji je za trijumf Jang Bojsa protiv Tuna 4:0 i nastavka šampionske trke sa Sent Galenom!

Epilog ove trke sa nestrpljenjem prati i Crvena zvezda koja će, ukoliko Sent Galen bude šampion, biti nosilac u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Sulejmani je dao dva gola u trijumfu Bojsa, i to za 20 minuta

Najpre je u 51.minutu pogodio nakon opravdano dosuđenog jedanaesterca .Tada je Tun ostao sa igračem manje jer je Bande dobio drugi žuti karton posle skrivljenog penala.

Potom je u 71. minutu odlično istrčao kontranapad i rešio pitanje pobednika.

Konačan rezultat je postavio Gaudino u 90. minutu, dok je strelac prvog gola bio Ngamelu u 45. takođe sa bele tačke.

Aktuelni šampion Švajcarske sada ima 58 bodova, jedan više od Sent Galena koji tek treba da odigra svoju utakamicu sa Luganom u četvrtak od 20.30 minuta.