MIHA POSUSTAO U NADOKNADI: Bolonja ispustila pobedu protiv Parme! Novi kiks nemoćne Fiorentine (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Parme i Bolonje odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 32. kola Serije A.

Bolonja je povela golovima Danila u trećem minutu i Roberta Sorijana u 16. minutu, ali je ostala bez pobede nakon što je primila dva gola u nadoknadi vremena. Prvo je strelac za Parmu, u trećem minutu nadoknade vremena, bio Jasmin Kurtić, dok je dva minuta kasnije strelac bio Roberto Inglese.

1 / 7 Foto: EPA

Bolonja, koju sa klupe predvodi srpski trener Siniša Mihajlović, je poslednje dve utakmice bez pobede i 10. je na tabeli sa 42 boda. Parma ima dva boda manje na 12. mestu.

Sampdorija je kao gost pobedila Udineze sa 3:1.

Udineze je poveo u 37. minutu golom Kevina Lazanje, a u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena izjednačio je Fabio Kvaljarela. Federiko Bonacoli doneo je prednost Sampdoriji golom u 84. minutu, dok je tri minuta kasnije zbog igranja rukom poništen pogodak Udinezea, koji je postigao Bram Nejting.

Pobedu ekipi iz Djenove osigurao je Manolo Gabijadini pogotkom u trećem minutu nadoknade vremena.

Obe ekipe imaju po 35 bodova, Sampdorija zauzima 14. mesto na tabeli, a Udineze 15.

Nerešenim rezultatom završene su utakmice Fjorentina - Verona 1:1 i Kaljari - Leče 0:0.