PODELA BODOVA U LUDOM DERBIJU NA SAN SIRU! Golčina Čalhanoglua, Donaruma odbranio penal za remi koji nikome ne odgovara!

SERIJA A

Fudbaleri Milana i Atalante odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvoj utakmici ;36. kola Serije A.

Milan je poveo u 14. minutu golom Hakana Čalhanoglua, a zatim je Atalanta mogla da izjednači iz penala u 26. minutu, ali je šut Ruslana Malinovskog odbranio golman domaćih Djanluidji Donaruma.

Bod Atalanti doneo je Duvan Sapata pogotkom u 34. minutu.

Atalanta je deveti put u prvenstvu odigrala nerešeno i druga je na tabeli sa 75 bodova, pet manje ali i utakmicom više od prvoplasiranog Juventusa. Atalanta ima dva boda više i utakmicu više od trećeplasiranog Intera, dok je Lacio, takodje sa utakmicom manje, četvrti na tabeli sa 72 boda.

Milan je šesti na tabeli sa 60 bodova i ima bod manje i utakmicu više od Rome na petom mestu koje vodi u Ligu Evropa.