PARTIZAN UBEDLJIV PROTIV PROLETERA: Crno-beli DEMONSTRIRALI SILU u generalnoj probi pred start prvenstva!

PRIPREME

Fudbaleri Partizana savladali su na svom stadionu sa Proleter iz Novog Sada rezultatom 4:0 u generalnoj probi pred start prvenstva sledećeg vikenda.

Crno-beli su bili bolji rival tokom celog toka meča, ali su gosti u prvom poluvremenu pružili mnogo jači otpor.

I taman kad se mislilo da ćese na odmor otići sa najnepopularnijim rezultatom , Sadik je iznudio slobodan udarac na oko 17 metara od gola Proletera, a Natho ga je majstorski izveo i pogodio za 1:0.

Samo pet minuta kasnije, Marković se upisao u strelce, kada je Urošević probio po levoj strani, vratio loptu za Markovića, koji preciznim udarcem pogađa mrežu - 2:0

Samo pet minuta kasnije, Marković se upisao u strelce, kada je Urošević

Od početka drugog poluvremena, Lazar Marković je bio na terenu umesto Filipa Stevanovića i popularni ''Markec'' bio je prilično raspoložen za igru.

U 60. minutu asistencija Markovića, za Sumu koji obilazi golmana i sa pet metara šalje loptu u nebranjenu mrežu - 3:0.

U samom finišu Marković je proigrao je Zdjelara, koji iskosa sa desne strane snažnim šutem ''zakucava'' loptu pod prečku za konačnih 4:0

Prvi nastup u dresu Partizana upisao i Maki Banjak, novi štoper crno-belih koji je stigao iz ljubljanske Olimpije.