ŠOU KEJNA I SONA: Totenhem ubedljiv protiv Sautemptona na gostovanju! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Totenhema pobedili su na gostujućem terenu Sautempton sa 5:2, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Četiri gola postigao je Son Hjun Min, a svaki put asistent mu je bio Hari Kejn. Južnokorejski fudbaler golove je postigao u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, u 47. minutu, 64. i 73. minutu.

Kejn je postigao peti gol u 82. minutu. On je bio strelac i na početku utakmice, u trećem minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Kejn je šesti igrač koji je imao četiri asistencije u jednoj premijerligaškoj utakmici, ali prvi Englez kome je to uspelo. On je tokom cele prošle sezone imao samo dve asistencije u Premijer ligi.

Dvostruki strelac u ekipi iz Sautemptona bio je Deni Ings, golovima u 32. minutu i 89. minutu iz jedanaesterca.

Totenhem sada ima tri boda, nakon što je u prvom kolu izgubio od Evertona (0:1). Sautempton je pretrpeo i drugi poraz, nakon onog od Kristal Palasa (0:1) u prvom kolu.