NASTAVILI GDE SU STALI PROŠLE SEZONE! Kiša golova u Torinu za veliku pobedu Atalante! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Atalante pobedili su danas u gostima ekipu Torina sa 4:2, u utakmici drugog kola italijanske Serije A.

Andrea Beloti je u 11. minutu doneo vodjstvo Torinu, ali je Atalanta vrlo brzo preokrenula rezultat.

Prvo je u 13. minutu izjednačio Alehandro Gomes, da bi Luis Muriel i Hans Hatebur doneli prednost Atalanti golovima u 21, odnosno 42. minutu.

Beloti je novim pogotkom u 43. minutu vratio nadu Torinu, a konačan rezultat postavio je Marten de Ron u 54. minutu.

Bila je ovo prva utakmica Atalante u novoj sezoni, dok je Torino posle dva odigrana kola i dalje bez bodova.