KIŠA GOLOVA U SUPERLIGI! TSC slavio u derbiju sa Spartakom, raspucani Čukarički i bod za Zlatibor u Ivanjici!

sve puca

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu ekipu Mačve sa 4:0, u utakmici devetog kola Super lige Srbije.

Strelci za tim sa Banovog brda bili su Miloš Ostojić u 35, Asmir Kajević u 53, Veljko Birmančević u 73. i Ibrahima Ndaje u 90. minutu.

Čukarički je upisao petu pobedu, prvu posle tri kola, i trenutno je treći na tabeli sa 18 bodova, dok je Mačva poslednja sa pet osvojenih bodova.

Ubedljivu pobedu ostvario je i TSC pošto je na svom terenu bio bolji od Spartaka sa 3:0.

Mihajlo Banjac je u 11. minutu doneo prednost ekipi iz Bačke Topole, na 2:0 povisio je Nenad Lukić u 43. minutu, a konačan rezultat postavio je Djuro Zec u 68. minutu.

Spartak u 29. minutu, pri rezultatu 0:1, nije iskoristio jedanaesterac.

Subotički tim je peti na tabeli sa 16 bodova, dok je ekipa Zoltana Saba osma sa dva boda manje.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice pobedili su Rad na svom stadionu sa 4:2, što im je prvi trijumf još od prvog kola.

Radnik je poveo golom Milana Makarića u trećem minutu, a izjednačio je Saša Jovanvović u 38. minutu.

U drugom poluvremenu, ekipa iz Surudlice dolazi do novog vodjstva golom Ivana Krička u 59, da bi tri minuta kasnije poravnanje za ekipu sa Banjice doneo Aleksandar Busnić. U nastavku, utakmice Evgen Pavlov u 69. minutu i Zoran Danoski u 79. postižu golove za konačnih 4:2.

Javor i Zlatibor odigrali su nerešeno 1:1. Gol za ekipu Zlatibora u 11. minutu postigao je Vasilije Janjić, a konačan rezultat postavio je Luka Radivojević u 40. minutu.