TRIJUMF POSLE PREOKRETA: Sevilja pobedila Kadiz! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras na gostujućem terenu Kadiz sa 3:1, u utakmici trećeg kola španskog prvenstva.

Kadiz je poveo u 48. minutu golom Salvadora Sančesa, a izjednačio je Luk de Jong, golom u 65. minutu. Sevilja je povela golom Munira El Hadadija u 90. minutu, a konačan rezultat postavio je Ivan Rakitić u šestom minutu nadoknade. Hrvatski fudbaler se nedavno vratio u Sevilju iz Barselone.

Sevilji je u devetom minutu poništen gol, nakon što je posle upotrebe VAR tehnologije procenjeno da je Lukas Okampos bio u ofsajdu.

Sevilja sada ima tri boda iz jedne utakmice, a Kadiz ima isti broj bodova, ali iz tri meča.

Fudbaleri Valjadolida i Selte odigrali su nerešeno 1:1.

Selta je povela u 44. minutu golom Jaga Aspasa, a izjednačio je Serhio Gvardiola pogotkom u 66. minutu iz jedanaesterca.

Klub iz Viga ima pet bodova iz tri utakmice, a Valjadolid ima dva boda.