KIŠA GOLOVA U SUBOTICI! Spartak bolji od Čukaričkog, dva gola Nemanja Nikolića!

SUPERLIGA

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas u Subotici ekipu Čukaričkog sa 4:2, u utakmici desetog kola Super lige Srbije.

Subotički tim je prekinio niz od tri utakmice bez pobede, upisao je šesti trijumf i trenutno je četvrti na tabeli sa 19 bodova, dok je Čukarički peti sa bodom manje.

Spartak je poveo sa 2:0, precizni su bili Šimura i Marčić u 32. i 39. minutu, ali je Čukarički u samom finišu prvog poluvremena izjednačio preko Endijaea i Kamenovića. U drugom poluvremenu, Nemanja Nikolić je sa dva gola, u 52. i 83. minutu, rešio pitanje pobednika.

Fudbaleri Voždovca pobedili su u gostima Mačvu sa 2:0, a strelci su boli Marko Putinčanin u 60. i Justas Lasickas u 64. minutu.

Voždovac je posle pete pobede u šampionatu osmi na tabeli sa 16 bodova, dok je Mačva poslednja sa samo pet osvojenih bodova. ; Fudbaleri Bačke i Javora odigrali su nerešeno 2:2. Ekipa iz Ivanjice je na 11. mestu na tabeli sa 14 bodova, dok je Bačka 16. sa sedam bodova.