TOBDŽIJE UBEDLJIVE PROTIV DANDALKA: Minimalac Napolija u Španiji, Romi samo bod protiv CSKA Sofija! VIDEO

LIGA EVROPE

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na svom terenu Dundalk sa 3:0, u drugom kolu Grupe B Lige Evropa.

Strelci za Arsenal su bili Edi Nketia u 42, Džo Vilok u 44, Nikolas Pepe u 46. minutu.

U drugom meču Grupe J, Molde je kao domaćin pobedio Rapid 1:0.

Posle dva odigrana kola Arsenal i Molde imaju šest poena, dok su Rapid i Dundalk bez bodova.

Fudbaleri Rome su odigrali u Rimu nerešeno protiv CSKA iz Sofije 0:0, u drugom kolu Grupe A.

U drugom meču te grupe, Kluž i Jang Bojs odigrali su nerešeno 1:1.

Roma i Kluž sada imaju po četiri boda, dok su Jang Bojs i CSKA osvojili po jedan.

Fudbaleri Benfike pobedili su kao domaćini Standard sa 3:0, u grupi D. Strelci za Benfiku su bili Luiš Pici iz penala u 49. i 76, Djanluka Valdšmit takodje iz penala u 67. minutu.

U drugom meču grupe D, Rendžers je kao domaćin pobedio Leh 1:0.

Benfika i Rendžers imaju po šest bodova, dok su Standard i Leh bez bodova.

Fudbaleri Slavije su na svom terenu savladali Bajer leverkuzen 1:0, u grupi C. Strelac za ekipu Slavije je bio Peter Olajinka u 80. minutu.

U drugom meču Grupe C, Nica je kao domaćin pobedila Hapoel 1:0.

Posle dva kola sve ekipe u grupi imaju po tri boda.

Fudbaleri Napolija su u gostima pobedili Real Sosijedad sa 1:0, u Grupi F, a jedini gol na meču postigao je Mateo Politano u 56. minutu.

U drugom meču Grupe F, AZ Alkmar je kao domaćin pobedio Rijeku sa ubedljivih 4:1.

AZ Alkmar ima šest bodova, Napoli i Standard po tri, dok je Rijeka bez bodova.

Fudbaleri Granade i PAOK-a su odigrali nerešeno 0:0, u Grupi E, dok je PSV u gostima pobedio Omoniju sa 2:1.

Nakon dva odigrana kola, Granada ima četiri, PSV tri, PAOK dva, dok je Omonija osvojila samo jedan bod.