ŠAMPION ISPUSTIO POBEDU: Brajton sa penala u nadoknadi do boda protiv Liverpula! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Brajtona i Liverpula odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 10. kola Premijer lige.

.

Brajton je priliku za vodjstvo imao u 20. minutu kada je Nil Mope promašio jedanesterac, a u nastavku prvog poluvremena ekipi Liverpula je u 34. minutu poništen pogodak nakon pregleda video snimka, a zbog ofsajd pozicije u kojoj se našao Mohamed Salah.

U drugom poluvremenu Liverpul je poveo golom Dioga Žote u 60. minutu, da bi u 84. minutu nakon konsultacije sa VAR-om Liverpulu i drugi put na meču poništen gol, ovog puta zbog ofsajda u kojem se našao Sadio Mane.

Konačan rezultat utakmice postavljen je u trećem minutu sudijske nadoknade vremena, kada je Nemac Paskal Gros bio precizan sa "bele tačke" i tako doneo bod ekipi Brajtona.

Liverpul se nakon nekompletnog 10. kola Premijer lige nalazi na prvom mestu sa 21 bodom, dok je ekipa Brajtona osvojila 10. bod i nalazi se na 16. mestu