SVAKA ČAST NA ISKRENOSTI: Stanojević priznao da Partizan nije zaslužio pobedu

reakcija

Fudbaleri Partizana su golom Nikole Štulića u 86. minutu savladali Čukariči 1:0 u derbiju 17. kola Superlige Srbije.

Odmah posle meča, trener Partizana Aleksandar Stanojević je priznao da je i Čukarički zaslužio više.

''Da je bilo 0:0, trebalo je i da bude tako, ali dali smo gol, teško je bilo uz vetar u drugom poluvremenu, kao što je njima u prvom.

Prezadovoljan sam. Imamo mnogo nekih problema, drago mi je da je Štulić postigao gol, nagovestio nešto. Možda nismo zaslužili da pobedimo, ali dobro smo igrali, pokazali smo karakter i eto, pobedili smo'', istakao je Stanojević.

Trener Čukaričkog Dušan Đorđević je čuo tu Stanojevićevu izjavu i odmah je pohvalio svog kolegu.

''Svaka čast Saletu na iskrenosti. Mi smo u drugom poluvremenu imali par situacija iz kojih smo mogli da damo gol, nismo ih iskoristili, na kraju bljesak igrača kao što je Suma je prelomio utakmicu. Ostaje nam da žalimo za prilikama koje smo imali i da žalimo za bar jednim bodom'' , istakao je Đorđević.