ROSONERI MOGU I BEZ IBRE: Milan nastavio seriju pobeda i učvrstio se na vrhu tabele

SERIJA A

Fudbaleri Milana pobedili su na gostujućem terenu Sampdoriju sa 2:1, u utakmici 10. kola Serije A.

Milan je poveo u 45. minutu golom Franka Kesija iz jedanaesterca, a prednost je udvostručio Samu Kasteljeho u 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Albin Ekdal pogotkom u 83. minutu.

"Roso-neri" su uz Juvenuts jedina neporažena ekipa u Seriji A i posle osme pobede prvi su na tabeli sa 26 bodova, pet više od drugoplasiranog Intera. Treći je Napoli sa 20 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani šampion Juventus.

Sampdorija je u poslednjih pet utakmica bez pobede, a posle petog poraza zauzima 12. mesto na tabeli sa 11 bodova.