MNOGO BURE NI OKO ČEGA: Pričalo se o nameštanju, a u Kruševcu bez golova, Mačva pobedila

Superliga Srbije

Dve pobede domaćina, tri trijumf agostujuće ekipe i jedan remi u šest mečeva 19. kola Superlige Srbije.

Napredak i Novi Pazar odigrali su meč bez golova, a podsećamo da su se pre utakmice, mogle čuti priče o navodnom nameštanju.

Čukarički je kao gost savladao Radnik u Surdulici – 1:0 (1:0).

Jedini gol za tim sa Banovog Brda postigao je Eze u 15. minutu.

Javor je kod kuće bio bolji od Voždovca – 3:1 (2:1).

Luković je u trećem minutu sa bele tačke doneo prednost, dok je Putinčanin u 41. doneo izjednačenje.

Ilić je pogodio u nadoknadi prvog poluvremena za 2:1, dok je Nikolić u 52. minutu pogodio za 3:1.

Fudbaleri Spartaka pobedili su Rad na gostovanju minimalnim rezultatom – 0:1. Jedini gol na meču postigao je Stefan Milošević i to iz penala, u 35. minutu.

Mačva je takođe slavila u gostima rezultatom 1:0. Na poluvremenu nije bilo golova, ali ubrzo nakon pauze u 58. minutu precizan je bio Stefan Tripković, koji je postavio konačan rezultat na ovom meču.

Radnički iz Niša je u veoma zanimljivom meču savladao Bačku u Bačkoj Palanci – 1.2.

Gosti su preuzeli inicijativu odmah na početku meča i poveli u 4. minutu golom Uroša Đuranovića. Do kraja prvog dela utakmice nije došlo do promena u rezulatu.

Odogovor Bačke stigao je u 63. minutu, kada je Luka Ratković pogodio za izjednačenje. Svi su izgledi bili da će se susret završiti nerešenim rezultatom, a onda je Nemanja Kojić postigao pogodak u 91. minutu.