PARTIZAN STARTOVAO POBEDOM! Crno-beli u finišu golom Štulića savladali Poljake i osvetili se za BOLAN poraz iz prošlosti! VIDEO

PRIPREME

Fudbaleri Partizana savladali su Zaglebje sa 2:1, u prvom pripremnoj utakmici u turskom Beleku

Golove za Partizan postigli su Holender u 30 i Štulič u 88 minutu, dok je jedini pogodak za Zaglebje postigao Mraz u 40 minutu, utakmice.

Partizan je do vođstva došao nakon što se mađarski reprezentativac odlično snašao nakon pasa Makija Banjaka i u padu savladao golmana Zaglebja.

Radost crno-belih trajala je svega 10 minuta pošto je poljski tim u 40.minutu stigao do izjednačenja

Crno-beli su do pobede stigli nakon kombinacije Natha, Markovića i Štulića, a ovaj potonji manirom iskusnog strelca zatresao mrežu Poljaka.

Partizan je nastupio u sledećem sastavu:

Stojković, S.Marković, Vujačić, Banjak, Brežančić, Šćekić, Suma, Pavlović, Jović, Holender, Bajbek

U drugom poluvremenu u igru su ušli N. Stevanović, Živković, Ostojić, Jojić, Smiljanić, Natho, Asano, L.Marković i Štulić