GRAĐANI SE MUČILI, ALI NA KRAJU IPAK DOŠLI DO 3 BODA: Siti savladao Aston Vilu za prvo mesto na tabeli! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras u gostima Aston Vilu sa 2:0, u zaostalom meču prvog kola Premijer lige.

Otpor Aston Vile slomio je Bernardo Silva pogotkom u 79. minutu, a pobedu Sitija potvrdio je Ilkaj Gundogan golom iz penala u 89. minutu.

Siti je trenutno prvi na tabeli sa 38 bodova, dok je Aston Vila osvojila 26 bodova i zauzima 11. poziciju.

Fudbaleri Sitija će u narednom kolu gostovati Vest Bromviču, dok će Aston Vila prvo dočekati Njukasl u odloženom meču 11. kola, a potom ide u goste Barnliju.