PREMIJER LIGA: Mančester siti deklasirao Vest Bromvič, Arsenal siguran protiv Sautemptona! VIDEO

SJAJNO VEĆE

Fudbaleri Mančester sitija su večeras u gostima pobedili Vest Bromvič sa 5:0, u 20. kolu engleske Premijer lige.

Strelci za Siti su bili Ilkaj Gundogan u šestom i 30, Žoao Kanselo u 20, Rijad Marez u drugom minutu nadoknade poluvremena i Rahim Sterling u 57. minutu.

Siti je prvi na tabeli sa 41 bodom, dok je Vest Bromvič na 19. poziciji sa 11 poena.

U narednom kolu, Siti će dočekati Šefild junajted, dok će Vest Bromvič ugostiti Fulam.

U istom terminu, Arsenal je u gostima pobedio Sautempton sa 3:1.

Poveo je Sautempton već u trećem minutu golom Stjuarta Armstronga, da bi samo pet minuta kasnije Arsenal izjednačio golom Nikolasa Pepea.

Pobedu Arsenalu su doneli golovima Bukajo Saka u 39. i Aleksandre Lakazet u 72. minutu.

Arsenal je upisao devetu pobedu u šampionatu i sa 30 poena zauzima osmu poziciju, dok je Sautempton 11. sa 29 bodova.

U narednom kolu, Arsenal će dočekati Mančester junajted, dok će Sautempton ugostiti Aston Vilu.