MILENKOVIĆ ISKLJUČEN ZBOG UDARANJA GLAVOM PROTIVNIKA: Fiorentina sa dva igrača manje izvukla bod protiv Torina!

SERIJA A

Fudbaleri Torina i Fiorentine igrali su večeras nerešeno 1:1, u 20. kolu Serije A.

Fiorentina je bila nadomak pobede uprkos tome što je imala dva igrača manje.

Srpski fudbaler Dušan Vlahović dao je gol u 49. minutu za Fiorentinu, koji je poništen zbog ofsajda, nakon korišćenja VAR tehnologije.

Potom je isključen Gaetan Kastrovili u 61. minutu.

Frank Riberi je u 67. minutu doneo prednost Fiorentini, ali su gosti već u 72. ostali sa dva igrača manje.

Drugi crveni karton dobio je Nikola Milenković.

Fiorentina nije izdržala i Torino je u finišu došao do boda, golom Andree Belotija u 88. minutu.

Fiorentina je 12. sa 22 boda, dok Torino ima 15 i zauzima 17. mesto na tabeli fudbalskog prvenstva Italije.